Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko. – Albert Einstein

Cześć!

Jestem Angela i postanowiłam całkowicie zmienić swój dotychczasowy styl życia. Minął niespełna rok odkąd mogę sama decydować o swoim losie i żyć w zgodzie z własnym sumieniem. Małymi krokami wprowadzam zmiany w mojej codzienności, a świat który kiedyś mnie przytłaczał teraz jest źródłem mojej radości i siły. Jeżeli choć trochę zaciekawi Cię mój światopogląd, kochasz górskie wędrówki i chcesz lepiej poznać naszą planetę myślę, że znajdziesz tu coś dla siebie. Będzie mi niezmiernie miło jeśli zostaniesz ze mną dłużej i staniesz się moim przyjacielem po drugiej stronie monitora. 

O ANGELA IN THE REAL WORLD

Blog został podzielony na trzy sekcje:

DLA DUSZY

Piszę tutaj prosto z serca, patrzę tam, gdzie wzrok nie sięga, szukam natchnienia wysoko w górach – zbiór własnych przemyśleń o życiu, otaczającej nas rzeczywistości, relacjach międzyludzkich i upływie czasu.

PLANETA ZIEMIA

Cykl poświęcony szerzeniu wiedzy na temat bieżących zagrożeń dla naszej planety Ziemi. Nasza planeta jest w naszych rękach. Razem możemy ją uchronić przed katastrofalnymi skutkami rozwoju działalności człowieka.

LIFESTYLE

313 m. n.p.m. dokładnie na tej wysokości znajduje się centrum Bielska-Białej. To właśnie tutaj jest moje centrum wszechświata. W tej zakładce znajdziecie typowo lifestylowe wpisy dotyczące życia codziennego, a także moje sposoby na spędzanie wolnego czasu. Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie.